fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Oslava narozenin s Rituálem vstupu do moudrosti

Oslava narozenin s Rituálem vstupu do moudrosti

Oslava narozenin s Rituálem vstupu do moudrosti

  • 9.07.2021 - 10.07.2021
  • Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8

Kde: https://studioloona.cz/

"Vůbec mne nenapadlo, že letos budu slavit narozky. Ale týden před nimi mi bylo jasně řečeno, že mám uspořádat oslavu Života s rituálem Vstupu do moudrosti přesně na den mých 54. narozenin 9. července. Bylo to narychlo, mnoho lidí nemohlo, ale všichni ti, které jsem oslovila, zda mohou účinkovat, pozvání přijali.
Děkuji úžasné porodní bábě Lucce Kašové, že mne jako vyvrcholením celého večera provedla nočním Rituálem zavinování, na kterém byli přítomni ženy, muži i děti. Jsem vděčná, že téma menopauzy a andropauzy už nemusí být obávaným tabu, ale respektovanou branou do moudrosti, hodnou úcty, na kterou se lze těšit a radovat se z ní...
Děkuji vám všem, kteří jste přišli a společně jsme vytvořili srdečnou atmosféru, plnou radosti, důvěry, úcty, svobody a lásky.
Přeji si, abyste se v ní teď mohli vykoupat i vy, kteří jste nemohli přijít a vnesli ji do vašich dalších dnů a nocí.
Stále ještě integruji vše, co se stalo... A zítra začíná třídenní rituál Měsíční chýše - rituál léčení vztahu k menstruaci a dosycení chybějící iniciace do ženskosti, kterým každé léto provázím... Kruh se naplňuje...
Děkuji, děkuji, děkuji za Dary Života tady na Zemi."
Tamara Melissa
Ano, kruh se skutečně naplňuje. Tehdy, když jsi mě Tami provázela rituálem Měsíční chýše, by mě nenapadlo, že tě budu někdy já provázet rituálem Vstupu do moudrosti. Děkuji za důvěru.
Lucie


Facebook Twitter